1/4" (6,35 mm) Karbid Otřepy, Rotační Soubor 5ks Rotační Rašple Cutter Souborů

1/4" (6,35 mm) Karbid Otřepy, Rotační Soubor 5ks Rotační Rašple Cutter Souborů

Nový produkt

230.21 Kč

247.42 Kč

-6%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Vlastnosti:

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. To je hex rukojeť rychlořezné oceli rotační souborů nastavit. Použitelné pro jemné řezbářské pryskyřice, plast, porcelán, měkký kov, kámen, atd. Vhodné pro bílé kůže, odstranění, leštění dřeva a jade, atd. Může nahradit malou emery kola, vysoká účinnost, účinnost zpracování je několikrát vyšší než ruční nástroje. Vysoce kvalitní zpracování, soubor hladce, může proces z různých tvarů dutiny formy. Dlouhá životnost, snadné a jednoduché použití, bezpečné a spolehlivé.

Poznámky:

To je přísně zakázáno, že podporované používá se ty přípravky, které srdce je jiné. Dříku musí být upnuty pevně a správně při použití, třes jev je přísně zakázáno během provozu. Řezání směrem by se měl pohybovat hladce zprava doleva, není třeba moc síly,brání obžalobě a dopad. Aby se zabránilo oči od zranění tím, létající trosky, prosím, nosit ochranné brýle při používání.

Specifikace:

Materiál: High-speed steel Řemesla: broušení Průměr Dříku: 6,35 mm průměr Hlavy: 12,5 mm celková délka: 66 mm délka Dříku: 40 mm délka Souboru: 26 mm Množství: 5kusů

Obsah Balení:

5kusů rychlořezné Oceli Rotační Soubor Bruska Set

Štítky: soubor kov, rotační wolframu, černé průhledné spodní prádlo, diamond burr, gravírování otřepy, brož nástroj, soubor oceli, rašple, dremel rašple otřepy, fréza mill.

Parametry

Typ Rotační Soubory
DIY Dodávky Zpracování dřeva
Značka fixmee
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

1/4

1/4" (6,35 mm) Karbid Otřepy, Rotační Soubor 5ks Rotační Rašple Cutter Souborů

Vlastnosti: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. To je hex rukojeť rychlořezné oceli rotační souborů nastavit. Použitelné pro jemné řezbářské pryskyřice, plast, porcelán, měkký kov, kámen, atd. Vhodné pro bílé kůže, odstranění,

Související produkty: