V sobotu 3. 6. 2017 proběhla v Praze revoluční akce, které se zúčastnilo téměř 450 makléřů a Vy teď můžete získat přístup k celému záznamu za zlomek ceny.Kdy naposledy se Vám stalo, že Vám konkurenční makléř prozradil, jak mu funguje jeho exkluzivní byznys?

Opište od úspěšných makléřů, jak získávat exkluzivní zakázky, být v očích majitele rovnocenný a důvěryhodný partner a jak nabírat exkluzivně víc než kdykoliv předtím.

Získejte zkušenosti, které využijete, bez ohledu na to v jakých barvách nebo v jak velké firmě děláte.

Jak nabírám exkluzivně


Exkluzivní smlouva je rozhodnutí makléře, ne klienta. Jak získávám doporučení, jak jsem se stal pro klienty makléřem na celý život.

Karel Hubáček
TOP makléř Century 21

Klienti mohou makléře sami vyhledávat. Jak se propaguji na internetu, na Facebooku směrem ke klientům tak, aby mě sami žádali o pomoc.

Olga Jarošová
Majitelka a makléřka Reality Muzejka


Aby klient podepsal exkluzivitu, musí pochopit proč. Ukážu Vám, jak udělat z exkluzivity produkt, který klient sám požaduje.

Martin Lípa
Manažer a makléř Fincentrum reality

Makléř je podnikatel, ne zaměstnanec. Přemýšlejte podnikatelsky. Sbírejte nejen referenční byznys, ale prodávejte se i těm, kteří Vás neznají.

Michal Souček
Majitel a makléř
QARA


Jak se stát exkluzivním makléřem v rekordním čase. (Zdeněk začal před 2 roky a teď patří mezi 5 nejlepších makléřů sítě M&M Reality). Jak budovat svou image offline i online.

Zdeněk Molcar
Makléř a manažer M&M Reality

Technické znalosti pro exkluzivitu. Ochrana práv prodávajícího patří k profesionalitě makléře.

Luděk Lošťák
Odborník na PENB a inspekci nemovitostí, ředitel společnosti Comfort space, a.s.


Náběrové perpetuum. Tomáš Vám poví o tom, jak využít možnosti dnešní doby - doby webové. Už se nemusíte honit za klienty. Od této chvíle se oni budou honit za Vámi.

Tomáš Kučera
Nejvyhledávanější lektor ve svém oboru a certifikovaný makléř

Zprimitivněte k úspěchu. Ivo Toman zásadně nedovolujte zaznamenávat svá vystoupení. Exkluzivně pro makléře ale souhlasil s natočením části svého vystoupení.

Ivo Toman
Autor několika bestsellerů v ČR i na Slovensku a uznávaný školitel osobního rozvoje


Exkluzivita ve světě

Americký realitní trh je před námi jen cca 2 roky. Na ostrově Havaj je 14.000 makléřů na 1.000.000 obyvatel. Ray přiletěl z USA, aby prozradil to, co používá pro exkluzivní nábory na trhu, který je 10x víc konkureční než u nás v ČR. (Přednáška je v češtině.)

Ray Prosek

Speciální host z Honolulu na Havaji (USA) patří mezi 1 % nejlepších makléřů v USA.

Video pozvánka

Začněte ještě dnes

Přístup k záznamům z akce získáte okamžitě po vyplnění objednávky. Všechna videa můžete sledovat odkudkoliv a kdykoliv.
24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Cena vstupenky 2.970 Kč
Cena záznamu dnes pouze 1970

» Ano, chci nabírat exkluzivně «

Výběr z reakcí účastníků

Konference byla pro mne velmi přínosná, jsem přeplněná informacemi, ale Ray Prosek mě na závěr rozsekl úplně. Kamila Šimberská


Největší zisk je, že jsem se rozhodl tu být. Výborný byl Ivo Toman, Martin Lípa mě zaujal svým pojetím. Ale od každého si lze něco vzít. Za mě to bylo super. Roman Čaj


Nejvíc mi přinesla přednáška paní Jarošové, pana Lípy a Kučery. Získala jsem nové tipy a utvrdila jsem se v tom, že tak jak to dělám je právná cesta. Hana Procházková


Ray předvedl ukázkový byznys model snů v realitách a množství hodnotných rad. Pavol Lojek


Velmi přínosné a zajímavé zjištění, jak velká může být konkurence jinde ve světě. Tomáš Sadílek


Jsem šťastná, že jsem v oboru, který se neustále zdokonaluje a že se mohu učit od nejlepších. Monika Taran Pěkná


Doporučuji všem začínajícím makléřům ale i makléřům, kteří pracují v realitních kancelářích které nejdou s dobou a mají strach nabírat exkluzivně a místo toho nabírají bezhlavě kvantitu a ne kvalitu. Zuzana Turanská


Karel Hubáček, jeho exkluzivní vztahy s klienty. Např. Co udělat, abychom klienta šokovali. Léta dělám referenční business a jsem ráda za každé zlepšení. Milena Pohanková


Super akce pro nás makléře již s provozní slepotou a přesně cílená a zaměřená pro kultivaci markléřského trhu a zlepšení jména a slova „realitní makléř“. Dalibor Žurek


Pokud se realitní makléři chtějí odlišovat doporučuji akce pořádané Chytrým makléřem. Dozvědí se spoustu nových trendů. Tomáš Pastrňák

Mám plnou hlavu inspirativních nápadů, asi se mi na krku udělal pátrací balon. Jaroslav Kašjak

Záznam z akce Vám přináší


 

Vzdělávací institut Chytrý makléř zaměřený na vzdělávání realitních makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků. Zakladatelem je Tomáš Kučera – certifikovaný makléř, lektor a mediálně nejznámější realitní expert.

 

Hlavní partner akce


Partneři akceInspirujete se ke změně nebo se vrátíte do zajetých kolejí?

» Ano, chci nabírat exkluzivně «